درباره ما

مبلمان تایماز نامی آشنا در صنعت چوب کشور که با بیش از 10سال تجربه درتولید انواع مبلمان  کلاسیک ، مبلمان استیل توانسته است نهایت اعتماد را در مشتریان گرانقدر ایجاد کند.

محصولات مبلمان

آوازه تولیدات مبلمان تایماز به علت احترام به خواست مصرف کنندگان و استفاده از بهترین نوع چوب و پارچه و بکارگیری به روز ترین تکنیک های رنگ آمیزی و همچنین نمایش هنر دست منبت کاران به جای ماشینن الات سی ان اسی حاصل شده است، لازم به ذکر است سه سال ضمانت پس از فروش صحه ای بر این اطمینان می باشد و باعث افتخار ماست که تولیدات ما بتواند در زیبایی دکوراسیون منزلتان سهمی داشته باشد.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • امکان عودت کالا بدون هیچ دلیلی در روز تحویل


با تایماز شادی از خرید را تجربه کنید.

 

 مبل تایماز

ما به جرات و با اطمینان کامل از مساله کیفیت این مساله را میگوییم که اصیل ترین و کیفی ترین مبلمان تولیدی در داخل کشور و کاملا با توانایی رقابت و برتری نسبت به نمونه های خارجی را تولید می کنیم. مدت زمان گارانتی و همینطور پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان مان که باعث شده سالیان سال به لطف همراهان گرامی مان در اوج باشیم گویای این مساله است.

شرکت مبل تایماز یکی از پیشکسوتان در تولید مبلمان کلاسیک ومدرن وانواع صنایع چوب در طرح های گوناگون می باشد که در ساخت آن ها از بهترین مواد اولیه بهره می گیرد.تولید این محصولات نتیجه بیش از ده سال تجربه در ترکیب هنروتکنولوژی در صنعت چوب می باشد.همچنین شرکت با درنظر گرفتن کلیه اصول و مراعات استاندارد درخصوص صادرات آماده ارسال کالاهای خود با بسته بندی مناسب به کلیه نقاط جهان می باشد.